img_8829.png

img_8826.png
img_8830.jpg

Te fundit

E TMERRSHME: Vajza fut nënën në burg dhe më pas e mbyll në çmendinë

Stop ka udhetuar drejt qytetit të Gjirokastrës. Krisanthi Kore 76 vjeç denoncon në Stop, se si është bu rg os ur dhe dërguar në çmendinë...

Çfarë i ka ndodhur Zajmina Vasjarit? Këngëtarja poston foton e papritur!

Këngëtarja Zaimina Vasjari është në pritje të ëmbël! Artistja pret të bëhet nënë për herë të dytë, tre vjet pasi solli në jetë vajzën...

Skandal i madh! Edi dhe Ada kapen mat, filmohet jashtë studios së ”Për’puthen” duke...

Edi dhe Ada në “Përputhen” i dhanë një tjetër shans njohjes së tyre pas kërkesës për falje që konkurrenti bëri në “Përputhen Prime”. Pas pajtimit,...