img_8734.jpg

img_8733.jpg
img_8736.jpg

Te fundit

Prej kohësh larg muzikës, Çiljeta zbulon se ajo…

Një nga mamatë më “cool” të showbizz-it shqiptar, Çiljeta Xhilaga ka qenë e ftuar sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio...

Po mësonte vajzën të “kalëronte”, kryetari i Bashkisë reagon pas videos: Tani u kujtuan...

Tre vjet më parë i është bërë një video kryetarit të Bashkisë së Banja Lluka, Drashko Stanivukovic, ku tregohet se po mësonte një vajzë...

“S’ka në botë si ti o nëna ime”, bukuroshja Beatris surprizon prindërit, përlotet MissRose...

Dj Stone dhe MissRose, janë surprizuar nga vajza e tyre në studion e emisionit “Jeto me Orën”, në RTV Ora. Vajza e tyre, Beatris, ka...