img_8731.jpg

img_8730.jpg
img_8732.jpg

Te fundit

“Ngjan si femër, vendos ndonjë filtër”/ Plas sërish në Përputhen, Edi i kthehet keq...

Edi dhe Ada kanë pasur debate të ashpra në studion e Për’puthen për shkak të deklaratave që bëri Edi në takimin me Alvisën.     Gjithçka nisi...

“U ndjeva …”, Rama vihet në “siklet” nga dy shqiptarët në akademinë amerikane

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë në akademinë “West Point” në New York.   Gjatë vizitës në SHBA kryeministri Edi Rama është takuar me dy...

Në një lidhje me Gilbertën? Reagon ish-konkurenti i “Përputhen 40+”: Më kanë

Konkurentët Gilberta Simoni dhe Ilir Lara i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë pasi dolën nga “Përputhen +40”.   Lajmi bëri menjëherë bujë pasi fansat...