img_8730.jpg

img_8727.jpg
img_8731.jpg

Te fundit

“Top Channel” konfirmon datën e nisjes së “Big Brother VIP” ja kur starton super...

“Big Brother” është një nga formatet më të suksesshme televizive në vendin tonë. Rikthimi i tij pas 4 vitesh dhe këtë herë në versionin VIP...

“Ti s’di të flasësh në televizion, jo më në Instagram”, ja si përgjigjet Rudina...

Rudina Magjistari është një nga ikonat e televizionit shqiptar. Rreth 30 vite në ekran e kanë bërë figurë shumë të dashur për publikun. Edhe pse...

Prej kohësh larg muzikës, Çiljeta zbulon se ajo…

Një nga mamatë më “cool” të showbizz-it shqiptar, Çiljeta Xhilaga ka qenë e ftuar sot në emisionin “Live from Tirana” në Top Albania Radio...