img_8718.jpg

img_8717.jpg
img_8719.jpg

Te fundit

“Njeriu bëhet budalla vetëm një herë”/ E pyesin se kur do të martohet, ja...

Ai është njëri prej artistëve më të komentuar në rrjetet sociale e po ashtu edhe shtypin rozë.   Bëhet fjalë për këngëtarin Robert Berisha, i cili...

“Më merr në telefon o debil se dua të të them diçka”/ Publikohen mesazhet...

Pas debateve në studio me Adën, Edi ka vendosur të bëjë publike mesazhet që ka shkëmbyer me të dhe i shkruan vazhdimisht duke i...

Bora Zemani po mendon rikthimin me Donaldin…? Ja çfarë tha moderatorja

Pak kohë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së gjatë të dashurisë, por a do të ketë një rikthim...