img_8414.jpg

img_8413.jpg
img_8431.jpg

Te fundit

Rastësi e frikshme! Tërmĕt pas dy vitesh në të njëjtën datë, gazetarja shqiptare e...

Lëkundje tërmeti janë ndjerë rreth orës 16:05 në Tiranë, pasditen e sotme (21 shtator).   Shikoni reagimin gazetares Besmira Pelushaj e cila ishte në transmetim në...

I kërkoi thjesht të vinte maskën, klienti i merr jetën punonjësin e karburantit

Rasti ku iu mor jeta nje 20-vjeçari të shtunën e kaluar në një pikë karburanti në Gjermani ka shkaktuar reagime të shumta në vend....

Babai rrembeu dy femijet dhe i coi ne Spanje, flet nena e tyre: Nuk...

Enkelejda Sulaj, mamaja e dy fëmijëve që u rrëmbyen nga babai i tyre ka qenë sot në një lidhje ‘Skype’ në emisionin “Shqipëria Live”,...