img_8399.jpg

img_8397.jpg
img_8400.jpg

Te fundit

Deputeti i PD “tradhëton” Lulzim Bashën, i bashkohet takimit të Sali Berishës…

Takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Fier i është bashkuar dhe deputeti i PD Luan Baçi. Ky i fundit, i cili është njëkohësisht dhe kreu...

Burri gjen qenin duke ngordhur urie të braktisur në ishullin e pabanuar, bën gjestin...

Në një prej udhëtimeve të tij të punës, fotografi ëesley ëhite ishte në Belize dhe mezi priste të shijonte panoramat origjinale të vendit. Një ditë,...

Kush kishte hedhur më pak lekë do hynte poshtë tavolinës/ Gazetari tregon dasmën me...

Andi Llabuti, gazetar dhe aktor e Sofi Plaku pedagoge kanë rrëfyer historinë e veçantë të dasmës së tyre me 14 të ftuar. “Me 14 dhe...