img_8346.jpg

img_8345.jpg
img_8347.png

Te fundit

Antonela tha dje publikisht se i pëlqejnë meshkujt mbi 40 vjeç, i vijnë direkt...

Antonela Berisha u përfol mjaft shumë dje në mediat rozë. Kjo për shkak të një deklarate ku ajo thotë se pëlqen personat mbi 40 vjeç. Ajo...

“Kjo për mua nuk është femër, më mirë të bëhet burrë”/ “Pse e hap...

Edi dhe Ada kanë pasur debate të ashpra në studion e Për’puthen për shkak të deklaratave që bëri Edi në takimin me Alvisën. Gjithçka nisi...

Dikur këngëtare e shquar në Shqipëri, sot shet lule në cep të rrugës. Ç’të...

Virgjini Mile Ristani, dikur një këngëtare e shquar e Ansamblit të këngëve dhe valleve në Berat dhe më pas në Tiranë,rrëfen mes lotësh duke...