img_8322.jpg

img_8321.png
img_8323.png

Te fundit

Marrëvjeshje e fshehtë Rama-Basha? Jozefina Topalli bën deklaratën e fortë: Sot e lanë të...

Jozefina Topalli ngre dyshime se kryeministri Edi Rama dhe kryetari i PD Lulzim Basha u shfaqën sot në parlament në orën 18:00, pasi kishin...

Video skandaloze ku nxënësit përdornin fjalë banale, “justifikohet” drejtoresha: Sjellja e tyre është…

Ka shkaktuar reagime të shumta një video e publikuar në rrjetet sociale, ku nxënësit e një shkolle 9-vjeçare në Shqipëri përdorinin fjalë banale në...

HOROSKOPI DITOR, E PREMTE DATE 17 SHTATOR 2021

Dashi   Hëna është në favorin e shenjës së Dashit këtë ditë të fundit të javës së punës. Edhe Venusi nuk është më kundër, kështu që...