img_8316.jpg

img_8315-1.jpg
img_8317.jpg

Te fundit

Rastësia e pazakontë/ Si e goditi tërmeti Shqipërinë në të njëjtën datë dhe orë...

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Tiranë sot pasdite pak pas orës 16:00. Magnituda ishte 3.9 e shkallës Rihter, ndërsa epiqendra 24 kilometra në...

Deputeti i PD “tradhëton” Lulzim Bashën, i bashkohet takimit të Sali Berishës…

Takimit të ish-kryeministrit Sali Berisha në Fier i është bashkuar dhe deputeti i PD Luan Baçi. Ky i fundit, i cili është njëkohësisht dhe kreu...

Burri gjen qenin duke ngordhur urie të braktisur në ishullin e pabanuar, bën gjestin...

Në një prej udhëtimeve të tij të punës, fotografi ëesley ëhite ishte në Belize dhe mezi priste të shijonte panoramat origjinale të vendit. Një ditë,...