img_8019.jpg

img_8018.jpg
img_8020.jpg

Te fundit

Po mësonte vajzën të “kalëronte”, kryetari i Bashkisë reagon pas videos: Tani u kujtuan...

Tre vjet më parë i është bërë një video kryetarit të Bashkisë së Banja Lluka, Drashko Stanivukovic, ku tregohet se po mësonte një vajzë...

“S’ka në botë si ti o nëna ime”, bukuroshja Beatris surprizon prindërit, përlotet MissRose...

Dj Stone dhe MissRose, janë surprizuar nga vajza e tyre në studion e emisionit “Jeto me Orën”, në RTV Ora. Vajza e tyre, Beatris, ka...

“Në kohën time, feta e bukës binte në tokë por nuk hidhej. Shëroheshim me...

Në kohën time klasa përbëhej nga 40 nxënës, (ose 52 që ishte maksimumi). Në kohën time, ishe dyshe në banke, por dhe treshe. Në kohen...