img_7950.jpg

img_7948.jpg
img_7951.jpg

Te fundit

Çim Peka: Lul, s’të pyet kush ty për të mbledhur Kuvendin, do të shkarkojnë...

A do të mblidhet Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike? Kjo është pyetja “1 milion dollarëshe”, pasi ish-kryeministri Berisha ka deklaruar se do të mbledhë...

Gjiknuri prezanton Edona Bilalin si drejtuese politike të qarkut të Shkodrës: S’do presim zgjedhjet...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri ka prezantuar më Shkodër drejtuesen politike të PS për këtë qark Edona Bilali. Gjiknuri në këtë...

‘Mashtrimi’ nga Instagrami, ja sa ndryshe duket Tayna nga rrjetet sociale në jetën e...

Estrada është e njohur për operacionet e ndryshme plastike dhe kjo shihet momentin kur disa prej këngëtarëve tona nuk janë të rregulluara e ku...