img_7754.jpg

img_7751-1.jpg
img_7756.jpg

Te fundit

Shpërthimi në Velipojë/ Pas dy motrave dhe nënës, ndërron jetë edhe djali i familjes...

Ka marrë përmasa tragjike ngjarja e ndodhur në muajin korrik të këtij viti ku një bombol gazi shpërtheu në biznesin e familjes Gjoka në...

Kujdes! Ja çfarë duhet të bëni, para se të dorëzoni telefonin që sapo keni...

Dihet që adhuruesit e vërtetë të telefonave të mençur duan t’i ndjekin këto pajisje nga brezi në brez, kështu që nëse jeni mes tyre...

Habit Bes Kallaku: Ne na rritet çmimi i bukës, ndërsa afganët rrinë në hotel...

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku është ndalur së fundmi në një temë e cila gjatë ditëve të fundit ka qenë mjaft e...