img_7594.jpg

img_7593.jpg
img_7595.jpg

Te fundit

“Ky është skandali që bëri Rama dje”, zbulohen prapaskenat: Ja kush e detyroi kryeministrin...

Deputeti i Partisë Demokratike, Kreshnik Çollaku komentoi sot në emisionin ‘Breaking’ vizitën e kryeministrti Rama në Kosovë. Sipas Çollakut, Ramën e detyruan ndërkombëtarët për...

“Top Channel” konfirmon datën e nisjes së “Big Brother VIP” ja kur starton super...

“Big Brother” është një nga formatet më të suksesshme televizive në vendin tonë. Rikthimi i tij pas 4 vitesh dhe këtë herë në versionin VIP...

“Ti s’di të flasësh në televizion, jo më në Instagram”, ja si përgjigjet Rudina...

Rudina Magjistari është një nga ikonat e televizionit shqiptar. Rreth 30 vite në ekran e kanë bërë figurë shumë të dashur për publikun. Edhe pse...