img_7270.jpg

img_9134.png
img_9136.jpg

Te fundit

Shtëpia “mollë sherri”, vajza fut nënën në burg dhe më pas e mbyll në...

Emisioni “Stop” mbrëmjen e sotme ka publikuar historinë e Krisanthi Kore nga Gjirokastra. Krisanthi Kore, 76 vjeçe, denoncon se si është burgosur dhe dërguar në...

E tmerrshme/ Prokurori mbyll të moshuarën në psikiatri pa raport mjekësor, spitali: Nuk ka...

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Stop” është publikuar historia e Krisanthi Kores, e cila denoncon se është dhunuar nga policia, është futur në burg...

Çfarë…? “The Simpsons” parashikuan edhe satelitin shqiptar në hapësirë? Videoja bëhet virale

“The Simpsons” është një nga serialet më argëtues për të gjitha moshat, i njohur sa për batutat komike, aq edhe për parashikimet për ngjarje...