img_6421.png

img_6420.jpg
img_6421-1.png

Te fundit

Rama i bën thirrje rinisë: Nuk e kuptoj pse shqiptarët shkojnë për punë në...

Shqipëria, një vend në zhv illim, renditur si vendi me më pak tokë bujqësore për frymë në Europë, ka 14% ose 100 mijë he...

Melinda Ademi e përmendi në emision, ia kthen mbrapsht Elvana Gjata

Melinda Ademi ishte e ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, në të cilin foli gjatë për karrierën dhe jetën e saj private. Gjatë emisionit në...

VIDEO/ Aksion si në filma “Benzi” i zi i lë me gisht në gojë,...

Një operacion policor mesditën e sotme në zonën e “Varrit të Bamit” në Tiranë përfundoi me ndalimin për një moment të një gazetari, pasi...