img_6382.jpg

img_6381.jpg
img_6384.jpg

Te fundit

Oriola Marashi “djeg” rrjetin me pozat topless nga Mykonos

Oriola Marashi përflitet gjithmonë me paraqitjet e saj provokuese. Modelja është tepër aktive në rrjete sociale dhe gjatë këtyre ditëve ka mahnitur fansat me...

U puthën në ambient publik, një çift shqiptar gjobitet me 450 Euro

Një burrë dhe një grua janë gjobitur me nga 450 euro nga Policia e Kosovës, të mërkurën pak pas mesnatës ishin puthur në afërsi...

I riu nga Tirana i kërkon ndihmë Policisë, arsyeja do ju habisë: Më la...

Ndarjet janë të hidhura dhe të vështira. Në mënyrë të veçantë kur partneri ose partnerja zhduken pa dhënë asnjë shpjegim apo arsye. Kështu i ka...