img_6354.png

img_6345.jpg
img_6355.jpg

Te fundit

Melinda Ademi e përmendi në emision, ia kthen mbrapsht Elvana Gjata

Melinda Ademi ishte e ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, në të cilin foli gjatë për karrierën dhe jetën e saj private. Gjatë emisionit në...

VIDEO/ Aksion si në filma “Benzi” i zi i lë me gisht në gojë,...

Një operacion policor mesditën e sotme në zonën e “Varrit të Bamit” në Tiranë përfundoi me ndalimin për një moment të një gazetari, pasi...

Ermal Mamaqi dhe tre aktorë të serialit ‘H.O.T’ përfundojnë në qeli. Del foto…

Ermal Mamaqi vazhdon të na zbulojë pamje nga xhirimet seriali i shumëpritur “H.O.T”. Sot producenti ka treguar se ai dhe aktorët kanë përfunduar në...