img_6039.png

img_6038.jpg
img_6040.jpg

Te fundit

Skandal i madh! Edi dhe Ada kapen mat, filmohet jashtë studios së ”Për’puthen” duke...

Edi dhe Ada në “Përputhen” i dhanë një tjetër shans njohjes së tyre pas kërkesës për falje që konkurrenti bëri në “Përputhen Prime”. Pas pajtimit,...

Lajm i bukur! Bëhen prindër çifti i njohur, vinë në jetë binjakët e tyre

Çifti i njohur i aktorëve amerikanë, Jamie Chung dhe Bryan Greenberg janë bërë prindër për herë të parë. Jamie ka sjellë në jetë dy...

Horoskopi ditor, e marte date 26 tetor 2021

Demi: Mundohuni ta mbani punën jashtë dhe sa më larg nga jeta juaj e dashurisë sepse mund të krijoni tensione të panevojshme me partnerin/en tuaj....