img_6025.jpg

img_6024.png
img_6026.jpg

Te fundit

Prezantuesja shqiptare ka një dëshirë: E kam ëndërr të kaloj një natë me Cristiano...

Viola Spiro është një prej moderatoreve sportive më të njohura në vendin tonë. Prej vitesh tashmë ushtron këtë profesion dhe sigurisht që i njeh...

Një tjetër këngëtar, njihuni me konkurrentin e rradhës në ‘Big Brother VIP'(Foto)

Kanë mbetur pak ditë nga fillimi i Big Brother Albania VIP dhe deri tani janë përfolur shumë emra që do i bashkohen shtëpisë më...

Shfrytëzojeni fundjavën për plazh, ja sa do të shkojnë temperaturat! Nga e marta nis…

Meterologu Hakil Osmani në një lidhje me skype për Fax News ka bërë parashikimin e motit për këtë fundjavë, dhe ditët e fundit të...