img_4572

img_4568-1
img_4573

Te fundit

“Më merr në telefon o debil se dua të të them diçka”/ Publikohen mesazhet...

Pas debateve në studio me Adën, Edi ka vendosur të bëjë publike mesazhet që ka shkëmbyer me të dhe i shkruan vazhdimisht duke i...

Bora Zemani po mendon rikthimin me Donaldin…? Ja çfarë tha moderatorja

Pak kohë më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së gjatë të dashurisë, por a do të ketë një rikthim...

Ish zyrtari i lartë bën deklaratën e fortë: Mbledhjet e PD-së i bënte bashkëshortja...

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Dmeokratike, Arben Ristani, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, ku u shpreh se mbledhjet me strukturat...