img_4474

img_4460
img_4568

Te fundit

SHKODËR, VAJZAT NGJYROSIN QYTETIN ME FUSTANE E BIÇIKLETA

Vajza të veshura me fustane shumëngjyrëshe e djem me kostume mbushën rrugët e qytetit të Shkodrës në një gjiro me biçikleta në këtë 22...

E papritur, Erion Braçe del kundër qeverisë së tij dhe ngre akuza ndaj shtetit

Tashmë që nuk është pjesë e kabinetit qeveritar në rolin e Zv. Kryeministrit, Erion Braçe po i shpreh akoma më hapur opinionet e tij. Pasi...

Debati me Flamur Nokën, Basha ja plas shkurt: “Nuk ka më kthim për Sali...

Burime ekskluzive për Top Channel kanë zbardhur një pjesë nga debati i bujshëm të Lulzim Bashës dhe Flamur Nokës. Duket se debatet e ashpra kanë...