img_4460

img_2146
img_4474

Te fundit

Armina Mevlani është në dilemë të madhe, kërkon ndihmën tuaj: Cilat më rrinë më...

Edhe pse sezoni turistik është iu mbyllur dhe zyrtarisht ndodhemi në vjeshtë, blogerja e njohur Armina Mevlani ka risjellë disa foto të shkrepura nga...

Dramë në spital, e moshuara: Ka dy netë që fle në kangjella, s’më tregojnë...

Mbi 200 qytetarë të infektuar me ko ronav irus ndodhen të shtruar në spitalet Covid 1 dhe Covid 3, ku po marrin trajtimin e...

“Unë jam Michael Jackson në Rap”, këngëtari shqiptar i bën qejfin vetes

Fero është një ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare. Kjo jo vetëm për sukseset e tij në muzikë, por reperi merr gjithmonë...