img_4284

img_6327.jpg
img_6335.jpg

Te fundit

Drejtoi celularin nga kamera, Arian Çanit i vjen mesazhi i papritur: ” O k***”

Të gjithë e dimë tashmë që Arian Çani merr mesazhe të shumta ndërkohë që emisioni i së premtes është në transmetim. Disa prej tyre madje,...

I shpëtoi jetën dhjetëra grekëve duke vënë në rrezik jetën e tij dhe të...

Nga Robert Goro Një emigranti shqiptar në Greqi do t’i jepet nënshtetësia greke në shenjë nderimi për kontributin e tij gjatë zj arrit në Atikën...

Moderatorja e njohur e Ora News, tregoi si e zbuloi që e tradhtonte burri:...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Ndonëse në...