img_3802

img_1707
img_3834

Te fundit

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, shoferja humb kontrollin dhe përplaset me shtyllën elektrike

Një aksident ka ndodhur gjate pasdites në aksin Lezhë-Shkodër. Një drejtuese mjeti ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe përplasur me shtyllën...

Publikohet video nga prapaskenat, momenti kur Lindita gjuan keq Oltin: S’jam k** si ti...

Dy ish-konkurentët e “Përputhen +40”, Lindita Bimi dhe Olti Çullhaj, kohë më parë gjatë transmetimit të emisionit të dashurisë kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin. Në...

Situata nga Covid-19, Komiteti Teknik i Ekspertëve merr vendimin për masat kufizuese

Komiteti Teknik i Ekspertëve gjatë mbledhjes së stome, njoftoi se nuk do të ketë ndryshim masash për 2 javët në vazhdim. Pra, ora policore do...