img_3717

img_3715
img_6066.jpg

Te fundit

“Vipat e Bllokut” demaskojnë aktoren e Portokallisë pak orë pasi e ndezi rrjetin me...

Aktorja Ariola Demiri ka bërë bujë në rrjete sociale kur ka publikuar dy fotografi ku shihet derisa pozonte në një dhomë hoteli, shkruan Gazeta...

Rama i bën thirrje rinisë: Nuk e kuptoj pse shqiptarët shkojnë për punë në...

Shqipëria, një vend në zhv illim, renditur si vendi me më pak tokë bujqësore për frymë në Europë, ka 14% ose 100 mijë he...

Melinda Ademi e përmendi në emision, ia kthen mbrapsht Elvana Gjata

Melinda Ademi ishte e ftuar së fundmi në emisionin “NIN”, në të cilin foli gjatë për karrierën dhe jetën e saj private. Gjatë emisionit në...