img_3675-1

img_3675
img_6035.jpg

Te fundit

I shpëtoi jetën dhjetëra grekëve duke vënë në rrezik jetën e tij dhe të...

Nga Robert Goro Një emigranti shqiptar në Greqi do t’i jepet nënshtetësia greke në shenjë nderimi për kontributin e tij gjatë zj arrit në Atikën...

Moderatorja e njohur e Ora News, tregoi si e zbuloi që e tradhtonte burri:...

Moderatorja Dajana Shabani ka rrëfyer për herë të parë momentin që zbuloi se e kishte tradhtuar bashkëshorti dhe babai i vajzës së saj. Ndonëse në...

Tjeter karantinë dhe mbyllje te shkollave ne vjeshte dhe dimer? Brataj jep lajmin qe...

Vjeshta është përpara dhe ankthi vjen në rritje duke parë shifrat e infektimeve cdo ditë. Por kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj siguroi në...