img_3378

img_3374
img_3379

Te fundit

Sali Berisha sfidon Yuri Kim: Do ulem krenarisht në parlament! Do jem dhe më...

Ish-kryeministri Sali Berisha sfidon kryediplomaten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, duke ripërsëritur qëndrimin e tij për të qenë pjesë...

Ky është 23 vjeçari që ndërroi jetë në Shkodër, BMW me shpejtësi u përplas...

Amarildo Preka dhe Dirona Tirani, nd ërruan j etë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër, si pasojë e një aksidenti...

E rëndë! Dy persona gjenden pa jetë në banesat e tyre. Policia nis hetimet

Dy persona janë gjetur të vdekur nëpër banesat e tyre gjatë 24 orëve të fundit. Njëri rast ka ndodhur në Prishtinë, e tjetri në...