img_3232

img_2937
img_3240

Te fundit

E pabesueshme/ Sa ishte deputet nuk mori asnjë lekë nga rroga që i takonte,...

Ish-deputeti Erion Piciri, ishte i vetmi deputet i Kuvendit të kaluar i cili pranoi mandatin por jo pagën. Ai vendosi që të gjitha pagat...

Më mirë lidhje e re apo një rikthim me Donaldin? Bora Zemani habit me...

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Mirëpo fansat janë kuriozë të dinë nëse ka shpresa...

Thonë se dashuria nuk njeh moshë, 19-vjeçarja martohet me “gjyshin” e saj

Një adoleshente që u martua me një baba 61-vjeçar të dy fëmijëve thotë se prindërit e saj nuk ishin aq dakord sa në fillim...