img_2845-2

img_2846-2
img_2851-2

Te fundit

SHPERTHEN ISH KONKURRENTI I PERPUTHEN 1: OLTI CURRI NUK U BE SHOK ME NE,...

Kane kaluar pak kohë nga përfundimi i edicionit të dytë të “Për’puthen”, Alban Dyrmishi, konkurrent në sezonin e parë të programit të dashurisë, na...

Gjendet në malet e veriut të Shqipërisë dhe vlera e saj i kalon 1000$/kg,...

Tartuf është një bimë e rrallë, që i ngjan patates e kërpudhës dhe ka shijen e djathit dhe qepë të vjetër. Kjo bimë gjendet...

Do të vazhdojë akoma…? I nxehti ‘pushton’ vendin, meteorologu parashikon kthesën e madhe të...

Temperaturat e larta kanë mbërthyer rajonin ditët e fundit duke bërë që temperaturat të regjistrojnë vlera të larta.   Meteorologu grek Klearchos Marousakis ka deklaruar se...