img_2798-1

img_2797
img_2798-1

Te fundit

“Ça partie janë ata, 6 gra pa burra, 6 burra pa gra dhe 3...

Ish-deputeti Myslim Murrizi i ftuar mbrëmjen e djeshmen në emisionin ‘Spotlight’ shpërtheu keq ndaj deputetëve të opozitës, për të cilët tha se nuk janë...

SHIROKË, PUSHUESI INVALID QË PASTRON PLAZHIN

Ky është Rasim Shahini i cili prej vitesh kalon pushimet në plazhin e Shirokës. Ndonëse është invalid dhe gjysma e trupit të tij është e...

SHKODËR, KAMPIONATI I BOKSIT, GRUSHTA EDHE JASHTE RINGUT… (video)

Tifozë, trajnerë e boksierë të Tiranës dhe Vllaznisë u përfshinë në një sherr masiv duke bërë që dita finale e kampionatit kombëtar të boksit...