img_2745-1

img_2739-1
img_2746-1

Te fundit

Ma punuan bukur : Shpetim Saraci tregon arsyen e largimit ne Amerike, kam punuar...

Prej vitesh Shpetim Sarasi ka nisur nje jete te re ne SHBA dhe qe nga ajo kohe ai nuk eshte degjuar me me punet...

Turistja serbe zbulon mesazhin që shqiptari i la mbi makinë gjatë pushimeve në Ksamil

Përveç Greqisë dhe Malit të Zi, në vitet e fundit, një nga destinacionet tërheqëse të verës për turistët nga Serbia, sigurisht është bërë Shqipëria. Sidoqoftë,...

E pritën me zemra, serbët zihen për Shqipërinë: Tradhtar, ky është kulmi, ku është...

Lajmi ka marrë reagime të shumta dhe të forta në faqen e gazetës, pasi serbët kanë qenë të ndarë, pro dhe kundër saj për...