img_2708

img_2653-1
img_2712

Te fundit

VIDEO/ Aksion si në filma “Benzi” i zi i lë me gisht në gojë,...

Një operacion policor mesditën e sotme në zonën e “Varrit të Bamit” në Tiranë përfundoi me ndalimin për një moment të një gazetari, pasi...

Ermal Mamaqi dhe tre aktorë të serialit ‘H.O.T’ përfundojnë në qeli. Del foto…

Ermal Mamaqi vazhdon të na zbulojë pamje nga xhirimet seriali i shumëpritur “H.O.T”. Sot producenti ka treguar se ai dhe aktorët kanë përfunduar në...

Pas aksidentit tragjik të autobuzit me shqiptarë, shoferi kroat zbulon një “hile” që ju...

Aksidenti tragjik në Slavonski Brod të Kroacisë, ku vdiqën 10 persona dhe u lënduan mbi 40 të tjerë, e ka bërë shoferin e famshëm...