img_2289

27707295_1659879854071722_1439303457_o-696×522
img_2313

Te fundit

A do të bëhet me detyrim vaksinimi në Shqipëri? Përgjigjet Zv/ministrja e Shëndetësisë

Zv/ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, deklaroi për “Ditari” në A2 se Komiteti Teknik i Ekspertëve po diskuton vaksinimin e fëmijëve dhe vaksinimin e detyruar...

Pas mesazheve ‘pikante’ të ambasadores, Berisha zbulon bisedën me Bashën

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha zbuloi se sot ka folur me Bashën pas deklaratave të ambasadores së SHBA teksa thotë se as i tha...

PËRGJAKET Shkodra: Futet me shpejtësi në kthesë dhe përplaset me murin, vdes shoferi 23...

Një aksident tragjik i ndodhur në orët e para të mëngjesit të kësaj të shtune, ka tronditur qytetin e Shkodrës. Dy të rinj janë...