img_1878

img_1870
img_1877

Te fundit

“Të na hapin një gropë e të na fusin” Ulërima e përplasje mes banorëve...

Vijon situata e tensionuar në zonën e Baldushkut, mes punonjësve të policisë dhe banorëve. Këta të fundit pretentojnë se po u merret prona pa të...

“Mos keni frikë! Çohuni!” Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve

Një thirrje e fortë vjen së fundmi për të gjithë shqiptarët nga zv.kryeministri Erion Braçe. Ai ka bërë apel që të gjithë qytetarët mos të...

Do të bëhet nënë për herë të parë? Marina Vjollca tregon se si qëndron...

Moderatorja Marina Vjollca është e martuar me këngëtarin e njohur Getoar Selimi prej 4 vitesh dhe si gjithmonë pas celebrimit fansat presin një be...