img_1690

img_1684
img_1686

Te fundit

Pronari ne Velipoje e peson keq nga policia, ai nje nate me pare …

Pronari dhe menaxheri I nje subjekti ne Velipoje jane proceduar penalisht nga policia.Ata u konstatuan duke ushtruar aktivitet me muzike pas orarit te percaktuar...

Oriola Marashi “djeg” rrjetin me pozat topless nga Mykonos

Oriola Marashi përflitet gjithmonë me paraqitjet e saj provokuese. Modelja është tepër aktive në rrjete sociale dhe gjatë këtyre ditëve ka mahnitur fansat me...

U puthën në ambient publik, një çift shqiptar gjobitet me 450 Euro

Një burrë dhe një grua janë gjobitur me nga 450 euro nga Policia e Kosovës, të mërkurën pak pas mesnatës ishin puthur në afërsi...