img_1064

img_1009
img_1063

Te fundit

E pritën me zemra, serbët zihen për Shqipërinë: Tradhtar, ky është kulmi, ku është...

Lajmi ka marrë reagime të shumta dhe të forta në faqen e gazetës, pasi serbët kanë qenë të ndarë, pro dhe kundër saj për...

E tmerrshme… Tërmeti i shkatërroi banesën, 76-vjeçarja kalon verën e dytë në kasollen e...

Nga Ahmet Zani Kjo e moshuar nga fshati Mazhe e vogël e Krujës po kalon verën e dytë në kasollen e gomarit. Fatushe Masha ende...

Efekti Delta, 30 raste të reja në 24 orët e fundit, pas disa javësh...

Pas disa javësh në vendin tonë është shënuar një viktimë nga COVID. Është fjala për një 74-vjeçar nga Kurbini i cili sipas MSH, ka...