img_0414.jpg

img_9532
img_9551

Te fundit

Shmangni stresin, koha të pushoni dhe të nisni një udhëtim

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës tuaj...

Shënojeni në kalendar: Pse data 08/08 është një nga ditët më me fat të...

Nëse besoni në numerologji, manifestime, afirmimet dhe fat, ky lajm është për ju. Përgatituni të të manifestoni seriozisht gjithë magjinë e sezonit të Luanit dhe...

Kishin menduar të bashkëjetonin por gjithçka mori fund. Stela zbulon si ndihet pas ndarjes...

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Stela zbuloi se ishte ndarë nga Çimi. Ata dolën çift nga programi i dashurisë dhe nëpër intervista e rrjete sociale,...