img_0169.jpg

img_0167.jpg
img_0171.jpg

Te fundit

I riu nga Tirana i kërkon ndihmë Policisë, arsyeja do ju habisë: Më la...

Ndarjet janë të hidhura dhe të vështira. Në mënyrë të veçantë kur partneri ose partnerja zhduken pa dhënë asnjë shpjegim apo arsye. Kështu i ka...

Doli e dyta, pas Arilenës. Elvana Gjata flet për herë të parë për zhgënjimin...

Ndonëse ka kaluar më shumë se një vit nga Festivali i Këngës ku Elvana Gjata konkurroi me këngën “Me tana”, reagimi i saj kur u...

“Nuk dua të largohem kurrë”, Dua Lipa poston foto nga perla e Shqipërisë

Dua Lipa vijon të shijojë pushimet në jug të vendit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri me familjen dhe...