img_0149.jpg

img_0147.jpg
img_0150.jpg

Te fundit

Doli e dyta, pas Arilenës. Elvana Gjata flet për herë të parë për zhgënjimin...

Ndonëse ka kaluar më shumë se një vit nga Festivali i Këngës ku Elvana Gjata konkurroi me këngën “Me tana”, reagimi i saj kur u...

“Nuk dua të largohem kurrë”, Dua Lipa poston foto nga perla e Shqipërisë

Dua Lipa vijon të shijojë pushimet në jug të vendit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri me familjen dhe...

Nokia rikthen telefonin ikonik 3610, por më e bukura qëndron te bateria. E dini...

Nokia ka njoftuar rikthimin e Nokia 3610 me jetëgjatësi baterie 21-ditore, diçka e padëgjuar në epokën e sotme të telefonave inteligjentë. Marka finlandeze njoftoi...