img_0135.jpg

img_0134.jpg
img_0136.jpg

Te fundit

“Mos keni frikë! Çohuni!” Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve

Një thirrje e fortë vjen së fundmi për të gjithë shqiptarët nga zv.kryeministri Erion Braçe. Ai ka bërë apel që të gjithë qytetarët mos të...

Do të bëhet nënë për herë të parë? Marina Vjollca tregon se si qëndron...

Moderatorja Marina Vjollca është e martuar me këngëtarin e njohur Getoar Selimi prej 4 vitesh dhe si gjithmonë pas celebrimit fansat presin një be...

Pronari ne Velipoje e peson keq nga policia, ai nje nate me pare …

Pronari dhe menaxheri I nje subjekti ne Velipoje jane proceduar penalisht nga policia.Ata u konstatuan duke ushtruar aktivitet me muzike pas orarit te percaktuar...