img_0117.jpg

img_0116.jpg
6b406b59-52b9-4790-9a78-b5c619c3eb63.jpg

Te fundit

‘Big Brother VIP’ plot surpriza/ Zbulohet një tjetër konkurrente

Personazhi i rradhës e ka zbuluar vetë pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”, dhe bëhet fjalë për Riselda Sejdijan. Riselda ka marrë shumë pyetje nga fansat...

Mbyllet ‘E Diela Shqiptare’ pas 11 vitesh??? Ardit Gjebrea prek të madh e të...

Ka përfunduar edhe për këtë vit sezoni i programit ‘E Diela Shqiptare’. Përmes një statusi në Instagram, producenti i programit, Ardit Gjebrea ka bërë...

I ka lekë BORXH Shqipes? Mevlani reagon gjithçka: Gënjen, ja si qëndron e vërteta

Pasi zbuloi gjithcka nga jeta e tij private, nga gruaja e tij në Gjermani, e deri tek ndjenjat për Ledianën, Mevlani sqaroi dhe historinë...