img_0065.jpg

img_0064.jpg
img_0066.jpg

Te fundit

Rudina i thotë në studio se s’ka fare durim për horoskopin, i kthehet Meri...

Në emisionin “Rudina” në Tv Klan është folur për një temë mjaft interesante, atë të atrologjisë. Një ndër të ftuarat në studio, ka qenë...

I moshuari nuk përmbahet dot para Sali Berishës: Mos vde.ksha pa të parë edhe...

Një i moshuar nga Fieri i ka shprehur dëshirën e tij, ish-kryeministrit Sali Berisha. Në fjalën e tij, në “Foltoren” e Partisë Demokratike, ai tha...

Sindi prezanton publikisht dy motrat e saj, nuk mungojnë thumbat: Arjani duket sikur është...

Këtë të martë në programin “Abc e Pasdites” ishin të ftuara Sindi, Keisa dhe Flavia Loci, tre motrat që janë të njohurat në rrjetet...