img_0007.jpg

img_9993-1.jpg
img_0008.jpg

Te fundit

Horoskopi ditor, e premte date 6 gusht 2021

Dashi Në këtë ditë të fundit të javës së punës, ju pritet të keni ndryshime të papritura humori dhe pavendosmëri. Do të ishte më mirë...

Ermali dhe Ami shijojnë në maksimum pushimet e tyre, ja destinacioni që kanë zgjedhur

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi po shijojnë pushimet e tyre. Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Amarda Toska ka publikuar në...

Do të ketë stuhi dhe tornado në Shqipëri? Ja çfarë thotë sinoptikani i njohur

Prej disa ditësh temperaturat në vendin tone vazhdojnë të mbeten në vlerat e tyre më të larta, teksa termomentri ka shënuar më shumë se...