image-6

img_2149
image-4

Te fundit

Ky është 23 vjeçari që ndërroi jetë në Shkodër, BMW me shpejtësi u përplas...

Amarildo Preka dhe Dirona Tirani, nd ërruan j etë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Shkodër, si pasojë e një aksidenti...

E rëndë! Dy persona gjenden pa jetë në banesat e tyre. Policia nis hetimet

Dy persona janë gjetur të vdekur nëpër banesat e tyre gjatë 24 orëve të fundit. Njëri rast ka ndodhur në Prishtinë, e tjetri në...

SHPERTHEN ISH KONKURRENTI I PERPUTHEN 1: OLTI CURRI NUK U BE SHOK ME NE,...

Kane kaluar pak kohë nga përfundimi i edicionit të dytë të “Për’puthen”, Alban Dyrmishi, konkurrent në sezonin e parë të programit të dashurisë, na...