DCIM100GOPROGOPR2346.JPG

img_6572.jpg
3539cda3-b9f8-421d-b94c-69a83540739d

Te fundit

Greg Rama pozon me Dua Lipën, këngëtares “s’i ndahet shpirti” nga …

Këngëtarja Dua Lipa është duke shijuar pushimet në Shqipëri. Një javë më parë ajo mbërriti në Tiranë së bashku me familjen dhe të dashurin...

‘Benzi’ luksoz i nuses bëhet ‘copash’ në aksident . Çfarë ndodhi me çiftin?

Ngjarja e pazakontë ndodhi sot në afërsi të fshatit Gllarevë të Klinës. Siç shihet nga pamjet, makna e shtrenjtë është përplasur fort në pjesën e...

Ma punuan bukur : Shpetim Saraci tregon arsyen e largimit ne Amerike, kam punuar...

Prej vitesh Shpetim Sarasi ka nisur nje jete te re ne SHBA dhe qe nga ajo kohe ai nuk eshte degjuar me me punet...