Ja disa video nga Shkodra

https://www.youtube.com/watch?v=9pPh6eTE3E4   https://www.youtube.com/watch?v=-rdUZJBpCAI   https://www.youtube.com/watch?v=3rVPWLjypnY  

SHKODRA MIRËPRET VITIN E RI 2018-të

SHKODRA MIRËPRET VITIN E RI 2018-të https://www.youtube.com/watch?v=d8kEmJ2krr8&lc=z22uur5q3xedd5yzh04t1aokgz1n5cwxcwakzjbzvk5ubk0h00410 PAMJET ME DRON NË NDËRRIMIN E VITEVE NGA STAR PLUS TV https://www.youtube.com/watch?v=mJBIY_jvVLY

(video) Pamje nga Shkodra, Albania 2017

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-rdUZJBpCAI?rel=0&showinfo=0] Video: https://wander.al/ Shkodra, it is one of the oldest cities in the country, founded in the 4th century B.C. as the center of the Labeat tribe of Illyrians...

Shkoder- Atmosfera para ndeshjes Kosove-Islande – Kosovo-Iceland

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=v26M-OiPxsM&w=560&h=315]

Kosove – Islande/ Kombetarja e Kosoves mberrin ne “Loro Borici”

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=JJyeQ7yZxCI&w=560&h=315]

Shkoder- Atmosfera para ndeshjes Kosove-Islande – Kosovo-Iceland

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2Sft5yFrZ5Q]

Te fundit

Bora Zemani reagon pas videos me Atdheun. Ajo konfirmon se …

Ditën e djeshme një video me protagonistë Bora Zemanin dhe Atdhe Xharavina bëri xhiron e rrjetit. Ata prej disa ditësh përfliten për një lidhje, por...

Alketa Vejsiu lë Shqipërinë për Londrën, zbulohet arsyeja

Teksa sezoni i ri televiziv ka nisur dhe puna në ekrani vazhdon intesivisht, Alketa Vejsiu ndodhet në Londër. Prej andej, ajo ka zhvilluar një intervistë...

E fashuar, Eni Koçi tregon incidentin që i ndodhi gjatë pushimeve në Theth

Eni Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, ndonëse ka shumë kohë që nuk është shumë aktive në muzikë. Ditët e...