(foto360) Rana e hedhun, plazhi i virgjër që nuk duhet ta lini pa e...

Rana e hedhun është vetëm 3.5 km nga Shëngjini e sigurisht me pak veshtiresi edhe nga Rrjolli,Velipoje por sigurisht nese vendosim te marrim kete rruge na duhet një mjet...

Shkoder 26 Janar 21:10

Foto te tjera

(foto) Magjia e Valbonës: E bukur dhe joshëse, edhe në dimër

Turizmi i borës, apo Turizmi i Bardhë, ka nisur. Lugina e Valbonës e ka prishur bardhësinë e saj nga skiatorët dhe gjurmët e vizitorëve të fundjavës. Valbona të emocionon në çdo...

Te fundit

Paralajmëron Skënder Brataj: ‘Pandemia nuk ka mbaruar, ajo që do të ndodhë në vjeshtë…’

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka folur rreth situatës së pandemisë në vendin tonë. Sot u dha lajmi i mrekullueshëm se për herë...

Misteret e pasurisë së çiftit presidencial, nga ngritja e pallatit dhe 13 apartamentet, te...

Vetingu në drejtësi ka nxjerrë nga sistemi me qindra gjyqtarë e prokurorë për shkak se nuk justifikojnë pasurinë. Por nëse një veting i ngjashëm...

Berisha do të rikthehet në krye të PD-së? Demokrati rebel nxjerr prapaskenat nga selia...

Demokrati Lisandër Hoxha u shpreh mbrëmjen e djeshme për emisionin ‘Quo Vadis’ se nuk e sheh më ish-kryeministrin Sali Berisha në krye të Partisë...