Shkoder 26 Janar 21:10

Foto te tjera

Pamje fantastike e Urës së Mesit në Shkodër

Pamje fantastike të Urës së Mesit në Shkodër, i sjell arkitekti i njohur Besnik Aliaj në profilin e tij në facebook. Ura e Mesit është ndërtuar në vitin 1770. Ura...

Shkoder Nentor 2017

GOPRO SHKODRA FACEBOOK

Shkodra 23 Janar – 7 vjet me pare

Ishte viti 2011 i muajit janar. Me poshtë disa foto qe na rikthejnë qytetin 7 vite me pare.          

Shkodra ❤️

Keshilli i Qarkut Shkoder & Prefektura Rruga Kol Idromeno Rruga Kol Idromeno

Te fundit

Paralajmëron Skënder Brataj: ‘Pandemia nuk ka mbaruar, ajo që do të ndodhë në vjeshtë…’

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka folur rreth situatës së pandemisë në vendin tonë. Sot u dha lajmi i mrekullueshëm se për herë...

Misteret e pasurisë së çiftit presidencial, nga ngritja e pallatit dhe 13 apartamentet, te...

Vetingu në drejtësi ka nxjerrë nga sistemi me qindra gjyqtarë e prokurorë për shkak se nuk justifikojnë pasurinë. Por nëse një veting i ngjashëm...

Berisha do të rikthehet në krye të PD-së? Demokrati rebel nxjerr prapaskenat nga selia...

Demokrati Lisandër Hoxha u shpreh mbrëmjen e djeshme për emisionin ‘Quo Vadis’ se nuk e sheh më ish-kryeministrin Sali Berisha në krye të Partisë...