Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Skandali i madh! Gazetarja flet troç fare: Puthja midis Borës dhe Donaldit ishte e...

Në Fun Club u diskutua edhe puthja e shumë komentuar e Borës dhe Doanldit, çiftit që ishin ndarë prej gjashtë muajsh, por i dhanë...

Para pak muajsh u nda nga jeta, Çiljeta preket kur flet për të atin...

Disa muaj më parë, Çiljeta Xhilaga humbi të atin pas një beteje të gjatë me koronavirusin. Lajmin e trishtë e konfirmoi vetë këngëtarja me anë...

Paska plasur keq… Luana s’e ka harruar “inatin” me Arbanën dhe e thumbon sërish...

Që pasi publiku mësoi se në moderimin e “Big Brother VIP” këtë vit do të ishte Arbana Osmani, ndërsa Luana i dha fund emisionit...